• Göğüs Kalp Damar Anestezi ve Yoğun Bakım Derneği

Başkanın Daveti

     

Değerli Meslektaşlarım,

Sizleri, 3- 6 Mayıs 2018 tarihleri arasında Radisson Blu Çeşme  - İzmir’de düzenleyeceğimiz derneğimizin 24. Ulusal Kongresi’ne davet etmekten büyük mutluluk ve onur duyuyoruz.

Bilimsel programımızda göğüs, kalp, damar anestezisi ve yoğun bakımı ile ilgili günlük pratiğimizde önemli yeri olan konuların yanı sıra, özellikle son dönemdeki teknolojik yenilikleri, mesleki gelişmeleri içeren güncel konulara yer verdik. Konularında deneyimli konuşmacılarımız ve siz değerli katılımcılarımızın desteği ile bilgilerimizi gözden geçirmeyi ve deneyimlerimizi paylaşmayı istiyoruz. Dinamik ve kalıcı bilgilenmeyi hedeflediğimiz sabah toplantılarını sizlerin belirlediği konu başlıkları ile bu yıl da sürdüreceğiz. Ayrıca sözlü sunuları ile genç meslektaşlarımızın sağlayacağı tartışma ortamının kongremize renk katacağı inancındayız.

Gün boyu devam edecek bilimsel toplantıların yanı sıra yörenin muhteşem atmosferinde hoşça vakit geçireceğiniz bir sosyal program hazırlığı içindeyiz.
Değerli katkılarınız ile bize vereceğiniz güç sayesinde daha verimli olacağına inandığımız 24. Ulusal Kongre’mizde buluşmak dileği ile…

Sevgi ve saygılarımla

GKDA ve YB Derneği Yönetim Kurulu Adına
Başkan
Prof. Dr. Suna Gören